Nie wiem czy Wy wiecie, że ja uwielbiam tą biało zielono beżową i złotą kolekcję Craft O’Clock. Mogliście się już przekonać widząc moją kartkę z okazji ślubu. Tam wykorzystałam Greenery Charm. Kocham także niezmiennie kolekcję Craft Passion White & Silver co mogliście zobaczyć tu.

Tym razem, na Craft Wawa udało mi się zakupić od Craft O’Clock kolejne “serie”, że tak to ujmę, gdyż uważam, że to jest jedna kolekcja, ale meega rozbudowana. Jak ja uwielbiam takie rzeczy! Dla mnie jest to genialne rozwiązanie! Tyle możliwości, tyle kombinacji. Wszystko do siebie pasuje, niezależnie co z czym połączę. 

Pewnie jesteście tego świadomi ale w tej, jak ja to nazywam “serii”, mieliśmy już Greenery CharmHoly Communion, teraz doszło Celebrate momentsOur Story, I do. W sklepach patronackich możemy także znaleźć pasujące do tych kolekcji napisy, die-cutsy, dodatki na ślub, komunię, chrzest, listki, kwiatuszki, wianuszki, pozłocenia, papiery bazowe i nawet okładki albumu! No czego dusza zapragnie! Genialne!Mogłabym wymieniać i wymieniać. 

Ale wracając do tematu tego wpisu 😀 chciałam Wam pokazać kartkę w pudełku na Pamiątkę Chrztu Adasia, w której są tylko papiery i listki. Nie ma kwiatków. Kiedyś było takie wyzwanie w Lemoncraft. Wtedy wydawało mi się to niemożliwe- wykonanie kartki w pudełku bez użycia kwiatów z foarmiranu. Ale udało się. Jest. 

Oto ona. 

Kartka wkonana na bazie DL z eko scrapbooking, papiery od Craft O’Clock i Craft Passion. 

Kartkę zgłaszam do wyzwania Graj w zielone – Wyzwanie cykliczne na blogu Klub Twórczych Mam