Geneza mojej marki Little Corner Design sięga już prawie 40 lat. Wszystko zaczęło się od Władysława Popielarczyk–  dziadka malarza, rzeźbiarza, performera i wierszo-pisarza, jego córki Barbary Popielarczyk, znanej głównie z tworzenia pięknych gobelinów, jej córki, także malarki, a mojej siostry ciotecznej Dominiki Daszewskiej, a także drugiej córki Władka, mojej mamy anglistki, hobbystycznej malarki i śpiewaczki operowej. Mój tata, doktor elektroniki i fizyki, miał również wielki wkład w moje doświadczenie techniczne i zamiłowanie do majsterkowania. On pierwszy tak naprawdę zaczął tworzyć w latach 80-tych bullet journal, sklejał pudełka z zapałek i tworzył wszelkie inne konstrukcje z papieru.

Przez te prawie 40 lat otaczała mnie sztuka i muzyka. Dojrzewałam do własnego stylu i szukałam techniki, w której mogłabym wyrazić to, co w mojej duszy gra. I tak stworzyłam Little Corner Design- mój mały kącik kreatywności, do którego serdecznie Cię zapraszam.

Mam na imię Agata i tworzę wyjątkowe prezenty na wybrane okazje. Każdy prezent stworzony jest w konkretnym stylu, dotyczy konkretnej okoliczności i w zależności od zamówienia jest spersonalizowany. Możesz tutaj znaleźć kartkę dla fana snookera, kartkę na 18-tkę dla fana tramwajów warszawskich, zamek dla małej księżniczki, która uwielbia biżuterię i wiele innych kreatywnych pomysłów. Jest jeszcze więcej…

Jeśli szukasz pomysłu na obdarowanie bliskiej osoby, przejrzałaś/ przejrzałeś “cały” internet w poszukiwaniu idealnego prezentu, bardzo podobają Ci się podarunki ręcznie robione- jesteś we właściwym miejscu.  Oprócz eleganckich zaproszeń, kartek biznesowych, pudełek w spokojnych i romantycznych pastelach w stylu shabby chic, albumów na wspomnienia dla starszych i młodszych, niezapomnianych, wzruszających i ściskających za serce pamiątek, możesz otrzymać ode mnie fachową obsługę i pomoc.

Tworzenie takiego prezentu odbywa się w kilku etapach. Pierwszym etapem jest wywiad, w którym odpowiadasz na moje pytania dotyczące cech osoby, która ma być obdarowana lub wydarzenia które organizujesz. Następnie przedstawiam Ci moje wstępne propozycje i wycenę. Finalnie, wybieramy wersję i dokonujemy ostatecznej wyceny.

To, co mnie wyróżnia i za co cenią mnie klienci to właśnie spersonalizowany produkt idealnie dostosowany do okoliczności. 

Zapraszam Cię do współpracy.